Hamburger Karosseriebautage 2021 (Hamburg Gövde Geliştirme Günleri), 30 Eylül- 1 Ekim tarihlerinde Hamburg’daki eski ana gümrük idaresinde gerçekleşecek. İleri mobilite, e-mobilite, hafif yapılarda yenilikçi yapı yöntemleri ve geleceğin mühendisliğine yer verilecek bu programda gövde tasarım uzmanlarının vizyonları ve fikirleri pratik örnekler aracılığıyla katılımcılara aktarılacak.

“Hamburger Karosseriebautage 2021” yarının mobilitesine odaklanacak: Model paylaşım sağlayıcıları, toplu taşıma ve otomotiv endüstrisi nasıl birlikte çalışabilir? Otomatik ve bağlantılı sürüş bu süreçte nasıl bir rol oynuyor?

Uzman Oturumları

Etkinlik boyunca eşitli konuların yer alacağı oturumlardan biri “Modüller ve Sistemler” ve “Komple Araç ve Gövde” odak konularını ele alıyor. Bununla birlikte, Porsche Taycan için yenilikçi bir panoramik sabit cam tavanın geliştirilmesi, otomatik sürüş için bir iç mekan konsepti, VW T-ROC Cabriolet ve tamamen elektrikli Gran Coupé BMW i’nin gövde konseptlerinin yanı sıra daha büyük miktarlar için ölçeklenebilir bir pil kutusu da konuşmacıların söylemleriyle sizlere önemli bilgiler katacak.

Volkswagen, IAV, Porsche, Geely, EDAG, Micro Mobility Systems gibi firmaların konuşmacıları ve etkinlik katılımcılarıyla birlikte gerçekleşecek olan etkinlikte, her katılımcı kendi faaliyet alanına fiziksel ve sanal olarak özel olarak katkıda bulunabilir. Hamburg Gövde Geliştirme Günleri’ne, otomobil ve kamyon dünyasından son derece çekici sergilerin yer aldığı özel bir sergi eşlik ediyor.

Bu yıl yüz yüze ve dijital ortamdan katılım imkanı sunan Hamburger Karosseriebautage 2021 hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için “www.karosseriebautage.de” adresini ziyaret edebilirsiniz.

KAYNAK: https://www.automobil-industrie.vogel.de/was-eine-moderne-karosserie-koennen-muss-a-1050480/