AVROTAS olarak hizmetlerimizin başlıca kısmını otomobil üreticileri ve onların tedarikçilerine yapılan projeler oluşturmaktadır.

Otomotiv sektörüne Trim (iç-dış plastik parçalar) sistemler için; Class-A Modelleme, Mekanik Tasarım, Mühendislik Analizleri ve Hızlı Prototipleme konularında tasarımdan prototipleme aşamasına kadar komple hizmetler sunmaktayız.

Trim sistemlerin kendi içindeki konstrüksiyonu ve aracın diğer parçaları ile olan ilişkileri, tasarım aşamasında parçaların imal edilebilirlik analizleri, temel mukavemet analizleri, montaja uygunluğu gibi tüm çalışmalar firmamız bünyesinde yapılmakta olup tasarım, parça stylingleri ve diğer girdiler doğrultusunda şekillenmektedir.

Projeler, müsterilerimizin kendine özel tasarım metodolojilerine ve standarlarına uygun olmak suretiyle ve yine kendilerinin yeni model geliştirme döngüsüne dahil olacak şekilde gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Bugüne kadar çalıştığımız otomobil üreticilerinden bazıları:

+ AUDI

+ BMW

+ FIAT

+ FORD

+ PORSCHE

+ SCANIA

+ SEAT

+ TOYOTA

+ BMC

+ MAN

Projeleri, yukarıda adı geçen OEM’lere, Tier1’lara ya da yurt dışında yerleşik tasarım firmalarına olmak üzere üç farklı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Başlıca çalışma alanlarımız:

İç Trim Parçalar Dış Trim Parçalar
Ön Konsol Tampon Sistemleri
Orta Konsol Marşpiyel Sistemleri
Kapı İç Giydirmeleri Kamyon Dış Trim
Direk Giydirmeleri Otobüs Dış Trim
Tavan İç Giydirmeleri Traktör Dış Trim

Otomotiv sektörüne verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için info@avrotas.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.