AVROTAS olarak dünya pazarına düşük maliyetle, hızlı ve kaliteli üretim sunulabilmesi için doğru metodoloji, doğru kadro ve doğru mühendislik teknikleri ile proje servis hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri dünyanın önde gelen teknolojilerini kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede tecrübenin, doğru yazılım ve donanımlarla birleşerek kaliteyi arttırması müşterilerimizin beklentilerini karşılamamızda kolaylık sağlamaktadır.

Ürün geliştirme hizmetlerinde istenilen servisleri gerek kendi bünyemizde ve gerektiğinde partnerlerimiz ile birlikte sağlayabilmekteyiz. Bu süreçte 3 boyutlu tasarım ve hızlı prototipleme hizmetlerimiz sayesinde fiziksel ortamda gerçek ürünlerle yapılan maliyeti yüksek denemeleri ortadan kaldırarak yüksek teknolojinin sağladığı esneklikler yardımıyla ürün geliştirme sürecinin maliyetlerini optimum seviyede tutabilmekteyiz.

Almanya’da yerleşik tasarım partnerimizle birlikte Türkiye ve Almanya pazarı için ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz projelerle de ülkemize know-how transfer etmekte, iletişim olanaklarının sınırsızlaşmasının sağladığı avantajları kullanıp mekan bağımsız iş birliktelikleri kurarak bu anlamda da çalışma metodolojilerimizi geliştirmekteyiz.

Ürün Tasarım ve Geliştirme Servis Hizmetlerimiz:

Avrotas Hizmetler+ Tasarım Hizmetleri

+ Endüstriyel Tasarım
+ Class A Yüzey Modelleme
+ Trim Parça Tasarımı
+ Mekanik Tasarım
+ Mekanizma Çözümleri

+ Mühendislik ve Analiz
+ Kalite Kontrol ve Tersine Mühendislik
+ Hızlı Prototipleme
+ 3B Tarama

Yukarıda detaylandırdığımız Ürün Tasarım ve Geliştirme süreci kapsamındaki hizmetlerimiz; ürünün endüstriyel tasarımının oluşturulması, mekanik detaylandırma, mühendislik çalışmalarının tamamlanması, prototip imalatı ve çeşitli testler ardından seri üretim aşamasına gelinmesi şeklinde özetlenebilir.

Ürün Tasarımı ve Geliştirme çalışmalarının en önemli nitelikleri; hedef kitlenin görsel ve fonksiyonel taleplerinin optimum olarak sağlanmasının yanı sıra, üretim-imalat maliyetlerinin düşürülmesi, üretim-imalat zamanının azaltılması, ürün kalitesinin yükseltilmesi ve öngörülen ürün ömrünün sağlanması gibi önemli ihtiyaçları karşılıyor olmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için info@avrotas.com adresimize e-posta atabilirsiniz.