İlk skeçten seri imalata aşamasına kadar OEM hedefli ürün geliştirme servis hizmetleri sağlamak üzere bağımsız bir mühendislik ofisi olarak Mart 2006’da kurulduk.

AVROTAS Kilometre Taşları

Disiplinlerin artık birbirine kaynaştığı günümüzde, genel anlamda sektör bağımsız ürün geliştirme hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte hizmetlerimizi çoğunlukla otomobil üreticileri ve onların tedarikçileri olmak üzere; medikal, savunma sanayi, makina imalatçıları ve benzeri sektörlere sağlıyoruz.

Ağırlıklı olarak ise otomotiv sektörüne Trim (iç-dış plastik parçalar) sistemler için; Endüstriyel Tasarım, Class-A Yüzey Modelleme, Mekanik Tasarım, Mühendislik Analizleri, Tersine Mühendislik, 3D Tarama ve Hızlı Prototipleme konularında ilk skeçten seri imalat aşamasına kadar hizmetler sunmaktayız.

Sistematik ve bilimsel çalışmayı ilke edinmiş ekibimiz ile birlikte; doğru metodoloji, doğru kadro ve doğru mühendislik tekniklerini kullanarak dünya pazarında hızlı, rekabetçi ve kaliteli üretim yapılabilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

AVROTAS ISO 9001:2015 Kalite Sistemi sertifikasyonuna sahiptir.