AVROTAS Avrupa Tasarım Mühendislik İç ve Dış Tic. A.Ş., skeçten seri imalat aşamasına kadar OEM hedefli ürün geliştirme servis hizmetleri sağlamak üzere bağımsız bir mühendislik ofisi olarak Mart 2006’da İstanbul merkezli olarak kurulduk.

2016 yılında hizmet verdiğimiz sektörlere yakınlığı dikkate alarak tüm faaliyetlerimizi Bursa ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi’ne taşıdık ve halen bu adreste hizmet vermekteyiz.

AVROTAS Kilometre Taşları

AVROTAS Kilometre Taşları

AVROTAS Avrupa Tasarım Mühendislik İç ve Dış Tic. A.Ş. olarak tüm sektörlere bağımsız ürün geliştirme hizmetleri sunmakla beraber ağırlıklı olarak otomotiv üreticileri ve onların tedarikçilerine hizmet sağlamaktayız. Bunun yanı sıra endüstriyel ürünler, medikal cihaz üreticileri, tüketici ürünleri üreticileri, savunma sanayi gibi sektörlere de başarılı projeler hayata geçirdik.

AVROTAS 25 yıllık bilgi ve mühendislik tecrübesi ile; “Ürün Geliştirme (Endüstriyel Ürün Tasarımı, CAS Modelleme, Class A Modelleme, Trim Tasarımı, Mekanik Tasarım, Tersine Mühendislik) konularında skeçten seri imalat aşamasına kadar hizmetler sunmaktayız.

Bugüne kadarki referansları arasında AUDI, SEAT, PORSCHE, TÜRK TRAKTÖR, BMW, SCANIA, ASELSAN, FIAT, FORD, TOYOTA, ECZACIBAŞI, MAN, BMC, OTOKAR yer almaktadır.