Kara, Deniz, Hava Araçları, Uçak/Helikopter Elektronik Harp ve Algılayıcıları, Roket, Füze ve Mühimmat sistemlerinin statik ya da dinamik, elektronik, mekanik, trim parça ve mekanizma tasarımları ile bunların gerekli ergonomi analizleri, ayrıca olası özel amaçlı sistemlerin tasarımı faaliyetlerinde çalışmaktayız.

Helikopter

Savunma sistemlerinin her birinde ömür, kullanım, ergonomi gibi gereksinimlerin tanımlarını içeren standart ve regülâsyonlar vardır. Tasarımlarımızın tamamında, çalışılan projeye özel tüm bu standartlara tam uygunluk ve bunların proje sürecinde verifikasyonunu, Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) yazılımlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca, istendiğinde projeye konu sistemin doğrulamasını da (validasyon) yine bu konularda uzman profesyonel test şirketleriyle birlikte çalışarak yapabilmekteyiz.

İnsansız zırhlı araç

AVROTAS olarak projelerimizde malzeme, ergonomi, standartlar, bilgisayar destekli mühendislik gibi tüm konularda uzman personel ve ortak şirketler ile çalışarak verimliliğimizi artırmakta, müşterilerimize her projemizde aynı yüksek kaliteyi sunmak için kurumsallaşma ve şirket içi standardizasyona da büyük önem vermekteyiz.

Savunma Sistemleri ve Bazı Alt Başlıkları

Kara Araçları

Araç – Otomobil, Zırhlı Özel Araçlar
Tank ve Paletli Araçlar

Deniz Araçları

Amfibi Gemi
Hücum Bot
Harp Gemi
Denizaltı

Hava Araçları

Helikopter, Uçak
İnsansız Hava Araçları
Hava Araçları Modernizasyon, Entegrasyon
Uçak, Helikopter Elektronik Harp ve Algılayıcılar
Roket, Füze ve Mühimmat

Daha detaylı bilgi almak ve gerçekleştirdiğimiz referans projelerimizi öğrenmek için info@avrotas.com adresine e-posta atarak bizimle temasa geçebilirsiniz.