Misyonumuz

En iyi mühendislik ve tasarım hizmetlerini; verimli yöntemlerle, yüksek teknoloji ürünü araçlar kullanarak zamanında sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşım ve alanında tecrübeli kadrosu ile sürekli değer yaratarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda güvenilen ve tercih edilen bir tasarım ve mühendislik kuruluşu olmaktır.

Kalite Politikamız

AVROTAS A.Ş.’ nin vizyonu ve misyonu doğrultusunda;

  • Güncel teknolojileri kullanarak müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet vermek,
  • Mühendislik hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi ilke edinmek,
  • Çalışanlara sürekli eğitim ile mesleki gelişim sağlayarak takım ruhu geliştirmek,
  • Müşterilerimizin talep ve beklentilerini anlayarak müşteri memnuniyetini sürekli artırmak,
  • Sunduğumuz hizmetlerde ulusal ve uluslararası standartlara ve yasalara uyum sağlamak,
  • Kalite Yönetim Sistemi’ mizin etkinliğini sürekli iyileştirmek.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklıyız;

AVROTAS A.Ş. yöneticileri ve çalışanları müşterilerini önemser ve müşterilerine bağlıdır. Bu nedenle müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken bir yandan da gelecekteki ihtiyaçlarının neler olabileceğini anlamaya çalışırız.

Farklıyız;

AVROTAS A.Ş. yöneticileri ve çalışanları fark yaratmanın ve sürekli gelişmenin heyecanını her zaman duyar. Bu nedenle, sunduğu hizmetlerde farklılaştırmayı ve gelişmeyi sürekli arar.

Katılımcıyız;

AVROTAS A.Ş.’ nin her seviyedeki çalışanı, kuruluşumuzun önemli bir parçasıdır. Çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kişisel değerlerinin kalite yolculuğumuza katacakları değerin farkındayız.

Verilerle Konuşuruz;

AVROTAS A.Ş. yöneticileri ve çalışanları her türlü kararlarında her türlü bilgiyi kullanırlar ve gerçekleri veri analizlerinden elde edilen bilgiler yoluyla ifade etmeyi önemserler.

Yasalara Saygılıyız;

AVROTAS A.Ş. yöneticileri ve çalışanları tüm faaliyetlerinde yasalara uygun hareket etmeyi hem dürüstlük hem de sosyal devlet anlayışı içerisinde önemser ve benimser.

Yönetim Sistemlerine İnanırız;

AVROTAS A.Ş. olarak işi ve hayatı yönetmenin bir sistem işi olduğunun bilinci ile sürekli gelişen dünyamızda var olmamız katkı sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmanın, uygulamanın ve sürekli gelişmenin önemine inanırız.

Avrotas Logo