20-25 Eylül tarihleri ​​arasında Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleşen IAA Transportation, hem ticari hem de yolcu taşımacılığında lojistik ve taşımacılıkta yer alan uluslararası liderlere adanmış bir hafta olacak. Sürdürülebilirlik ve emisyonsuz çabalar başlığı altında, mobilitedeki yeni trendleri göz önünde bulunduran uluslararası fuar, dünyanın her yerinden katılımcı sayısını artırarak daha da küresel hale geliyor.

Uzman rehberli turlardan yararlanabileceğiniz fuarda 21-23 Eylül tarihleri arasında toplam 3 konuda günde bir İngilizce ve bir Almanca tur sunulacak. Fuar boyunca firma uzmanları ile doğrudan soru sorma ve bilgi alışverişinde bulunma fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Bu yılki IAA Transportation Konferansı, küresel taşımacılığın sürdürülebilir, sosyal, teknik, ekonomik ve politik yönlerine ivme kazandıracak. İlgili tüm sektörlerden gelen uluslararası önderler, zamanımızın zorluklarını ortaklaşa tartışacak ve geleceğin küresel ve bölgesel taşımacılığı için çözümlerini ve vizyonlarını sunacak.

Hyzon Motors, Quantron AG, Nikola Corporation, HyMove, AirProducts & Chemicals, Linde ve Tevva gibi yeni katılımcılar, Shell, İsveçli e-araba öncüsü Volta Trucks ve Çinli kamyon ve motor üreticisi Weichai gibi büyük isimlere katılacak. Bu yılki IAA Transportation, profesyonellerden yeni gelenlere kadar pek çok isim için bu büyük dünyada yeni bir kariyere açılan kapı olacak.

IAA Transportation 2022 biletlerine “https://www.iaa-transportation.com/en” sayfasından ulaşabilirsiniz.