AVROTAS, ürün ve hizmetleriyle müşteri nezdinde marka güveni ve kalite algısını yaratıyor. Müşterinin bir ürünün güvenilirliğine ve sağlamlığına ilişkin algısı, üretimine yatırılan özen ve işçilik izlenimi, kullanılan malzemelerin zenginlik ve sağlamlık duygusu, ayrıntılara gösterilen belirgin özen ve arkasındaki mühendislik derinliği duygusudur. Bu, bir ürünün rekabetçi olması için hayati önem taşıyan, ancak onu özel olarak ayırt edecek veya premium segmente itecek özelliklerden değil, gerçek güvenilirlik ve sağlamlıktan oldukça farklıdır.

Algılanan Kalite, bir müşterinin ürün, marka veya işletme hakkında deneyimlediği, görme, ses, dokunma ve koku yoluyla elde ettiği mükemmellik izlenimidir. Tüketicilere giderek daha fazla işlevsel, güvenilir, özellik yüklü ürünlerin sunulduğu bir dünyada, akıllı işletmeler, işlevsel olarak rekabetçi ürünleri daha yüksek fiyatlara hükmedilebilen daha arzu edilir, birinci sınıf ürünlere dönüştürmek için algılanan kaliteye odaklanıyor.

Şirketimiz Algılanan Kaliteyi Nasıl İşliyor?

Bir müşterinin ürünün, markanın veya işletmenin kalitesine ilişkin algısı, ağırlıklı olarak bilinçaltı düşüncenin sonucudur. Çoğu insan, bir ürünün kalitesini ona bakmaktan, hissetmekten ve dinlemekten belirlemek için içsel bir yeteneğe sahip olacaktır. Çoğu zaman, bir fikir birkaç dakika hatta saniyeler içinde oluşturulur.

Örneğin, bir galeride yeni bir arabayı ilk kez gördüğünüzü hayal edin. İlk birkaç dakika içinde ürünün kaliteli olup olmadığına karar verebileceksiniz. Boyanın parlaklığını, panellerin hizalanmasını, parlak işlerin ışıltısını, tasarım işlemlerinin zarafetini göreceksiniz. Kapı kolu hareketinin akıcılığını, kumandaların sağlamlığını, iç mekan malzemelerinin yumuşaklığını, kolçakların yumuşaklığını hissedeceksiniz. Kapı mekanizmalarının hassasiyetini, torpido gözünün kapanma sesini, işitilebilir seslerin uyumunu duyacaksınız. Tüm bu duyusal girdiler, yüksek kaliteli ve yüksek kaliteli bir aracı değerlendirip değerlendirmediğinizi bilinçaltınızda belirlemenize olanak tanır.

Algıyı anlamak ve her bir duyusal girdiyi incelemek, tüm duyuları sadece tatmin etmekle kalmayıp aynı zamanda memnun edecek ve müşteriye ilk heyecanı verecek ürünler tasarlamanın ilk adımıdır.

Üstün Tasarımın Ayırt Edici Özellikleri

Bir üründe yüksek düzeyde algılanan kalite, birçok farklı tasarım ve mühendislik özelliğinin bir sonucudur. Özel görünen, hissettiren, kulağa hoş gelen ve rakip ürünlerden daha üstün olan bir ürün yaratmak için ürün tasarım ekiplerimiz tarafından kullanılabilecek çeşitli ayırt edici özellikler yer alıyor. Açık gerçeklik, özgünlük, sadelik, şıklık, beceri gibi özellikler yüksek kaliteli, zamansız, birinci sınıf bir tasarım elde etmek için önemli bir felsefedir.

Algılanan kaliteyi tasarımlarına doğru şekilde yansıtan şirketimiz, dünya pazarına düşük maliyetle, hızlı ve kaliteli üretim sunmak için doğru metodolojilerle proje servis hizmeti veriyor. Dünyanın önde gelen teknolojilerini kullanarak verdiğimiz hizmetleri, tecrübenin, doğru yazılım ve donanımlarla birleşerek kaliteyi arttırması müşterilerimizin beklentilerini karşılamamızda kolaylık sağlamaktadır.

 Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için “www.avrotas.com” adresimizi ziyaret edebilir, “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.