Otomotiv sektöründe bulanan tüm segmentlerdeki taşıtlar için iç ve dış trim ürün geliştirme üzerine çalışan şirketimiz, ağır vasıta alanında da yenilikçi tasarımlara imza atıyor.

Artan nüfus ile birlikte ihtiyaç duyulan altyapı çalışmaları, ağır vasıtalara olan talebi arttırmaktadır. Ülkemiz, hem ulusal hem de uluslararası firmaların kamyon ve otobüs üretimini yapan bir merkez haline gelmiştir. Şirketimiz de bu segmente uygun üretim metotlarıyla geliştirme çalışmalarını yaptığı dashboard, bumper vb. interior ve exterior trim sistemleri ile ağır vasıta araç sektörüne hizmet vermektedir.

Gelişmiş pazarlardaki çevreye ve güvenliğe yönelik yüksek standartlar ve ileri tüketici istekleri, otomotiv sanayinde yoğun bir teknolojik gelişmeyi tetikliyor. Bunun sonucu olarak müşteri tercih ve beklentileri büyük oranda değişikliğe uğramakta ve bütün ürün segmentasyonları değişmektedir. Dünya pazarında kaliteli, hızlı ve rekabetçi hizmetler sunan AVROTAS, uzman kadro, doğru metodoloji, mühendislik, yazılım ve donanımlarla birlikte yenilikçi teknolojileri de bir arada yürüterek müşterileri beklentilerini karşılıyor.

Tüm taşıt segmentlerine Exterior ve Interior trim sistemleri geliştirme üzerine çalışan şirketimiz,  tasarımdan üretime kadar geçen tüm aşamalarda görev alıyor. Skeçten seri üretime kadar geçen süreçte, özel tasarım metodolojilerine ve kalite standartlarına uygun çalışmalar gerçekleştiriyor.

AVROTAS olarak ürün geliştirme sürecinize dahil olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Trim sistemlerin kendi içerisindeki ve diğer parçalarla olan ilişkilerine, montaj ve üretilebilirlik gibi tüm gerekliliklerine dikkat ederek yaptığımız çalışmaların tüm adımları firmamız bünyesinde gerçekleştiriliyor. Bu sayede hem estetik hem de teknik gerekliliklerin optimum dengesini tek elden sağlıyoruz.

Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için “www.avrotas.com” adresimizi ziyaret edebilir, “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.