Tasarımın ana hedeflerinden biri olan kullanıcı algısı ve estetik görünüm, ürünün sağlayacağı avantajlarla birlikte endüstriyel ürün tasarımının uygulamasında önemli bir yere sahiptir. Endüstriyel tasarımın temel kriterleri arasında ürünün fonksiyonel işleviyle birlikte estetik görünümünün bir arada elde edilmesi yer almaktadır.

Günlük hayatta insanlar tarafından algılanan her ürünü içinde barındıran endüstriyel ürün tasarımı otomotiv sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Ürünün özellikleri ve fonksiyonelliği kadar nasıl göründüğü de satın alma adımında önemli bir etkendir. Tasarlanan ürünün üretim adedi, kullanım şartları gibi pek çok kriter endüstriyel tasarım sürecinin doğru aşamasında sürece dahil edilerek estetik ve teknik gerekliliklerin optimum dengesi sağlanmaktadır.

Fikirleri kavramsallaştırmak ve değerlendirmek, onları tüketicilerin kullanabileceği ürünler haline getirmek için pazar ve ürün gereksinimlerini göz önünde bulunduran şirketimiz, sizlere estetik, ergonomik, yenilikçi, kolay üretilebilen ve şirket çizgisini yansıtacak ürünler sunuyor.

Müşteri taleplerini karşılayarak ürünün seri üretime uygun hale getirilmesi adımında bu ürünlerin tasarım hizmetini sağlayan AVROTAS, piyasaya sürülecek ürünün tüm detaylı tasarımlarını da geliştirebilen alt yapısı ile size tek elden hizmet sağlamaktadır.

Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için “www.avrotas.com” sayfamızı ziyaret edebilir, “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.