Otomotiv sanayisi, sağladığı katma değer ve etkileşim içinde bulunduğu diğer sanayi kuruluşlarıyla dünyadaki öncü sektörlerden biridir. Küresel düzeyde hızla değişen pazar ve rekabet koşullarına paralel olarak dünyadaki otomotiv sanayindeki firmalara ürün geliştirme hizmeti sağlayan AVROTAS, müşteri talepleri ve teknolojik gelişmeleri dikkate alarak global trendleri yakından takip ederken çalışmalarına da yön veriyor.

Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe iç ve dış trim sistemler için Endüstriyel Tasarım, Class-A Yüzey Modelleme, Trim Modül Geliştirme konularında ilk skeçten seri imalat aşamasına kadar hizmetler sunan şirketimiz, doğru metodoloji, doğru kadro ve doğru mühendislik tekniklerini kullanarak dünya pazarında hızlı, rekabetçi ve kaliteli üretim yapılabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Otomotiv sektörünün büyük çoğunluğunu oluşturan otomobillerin ön ve orta konsol, kapı trimleri, pillar trim, headliner, tampon sistemleri gibi hem iç hem de dış trim çalışmalarımızla hem estetik hem de teknik gerekliliklerin optimum dengesini tek elden sağlıyoruz.

AVROTAS olarak ürün geliştirme sürecinize dahil olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Trim sistemlerin kendi içerisindeki ve diğer parçalarla olan ilişkilerine, montaj ve üretilebilirlik gibi tüm gerekliliklerine dikkat ederek yaptığımız çalışmaların tüm adımları firmamız bünyesinde gerçekleştiriliyor.

Tüm taşıt segmentlerinde Exterior ve Interior trim sistemleri geliştirme üzerine çalışan şirketimiz,  tasarımdan üretime kadar geçen tüm aşamalarda sizlere hizmet veriyor. Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için “www.avrotas.com” adresimizi ziyaret edebilir, “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.