Şirketimiz 2006 yılında bağımsız bir mühendislik ofisi olarak kurulmuştur. Küresel bir rekabet ortamı içerisinde yer alan sektörde uzman ekibimiz ile sizlere skeçten seri imalata kadar OEM hedefli ürün geliştirme hizmetleri sağlıyoruz.

AVROTAS olarak, çok boyutlu bir ürün olan otomobillerin iç ve dış trim parçalarının tasarımında Class-A modelleme, Mekanik Tasarım, Mühendislik Analizleri ve Hızlı Prototipleme dahil olmak üzere gerçekleştirilen tüm aşamalarda sizlerin yanında olmaktayız. İleri teknoloji ve inovasyona dayalı katma değeri yüksek ürünleri belirli metodolojiler ve standartlara göre hazırlayarak ihtiyacınız olan nihai ürünü sizlere sunuyoruz.

Yepyeni bir ekosisteme sahip olan otomobillerin trim parça tasarımlarında yüksek verimlilik, uygun maliyet, imal edilebilirlik açısından optimize edilerek geliştirilen tasarımları sizlere sunan uzman ekibimiz, istenilen standartlara özel tasarımlar gerçekleştiriyor. Pazar ve ürün gereksinimlere dikkat edilerek, istenilen tasarımın sistem çıkışında verimliliğini sağlamak amacıyla ürünün mühendislik adımlarında kaliteyi artırmayı hedefliyoruz.

Global tasarım ve mühendislik hizmetleri veren AVROTAS, bugüne kadar AUDI, BMW, FIAT, PORSCHE, SCANIA, SEAT, TOYOTA, BMC, MAN gibi ana ve yan sanayi firmalarıyla çalışmalar gerçekleştirdi.

Tasarım hayatımızın her alanında karşımıza çıkan bir süreçtir. AVROTAS olarak, estetik değerlerin ergonomik, işlevsel, yenilikçi ve şirket çizgisini yansıtan özellikleriyle öne çıkmasını sağlayan ekibimizle sizlere ihtiyacınız olan ürünü tek elden sunmayı amaçlıyoruz.

Mühendislik hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.