Araçların içinde ve dışında bulunan plastik bileşenler olarak bilinen trim parçalar, otomobilin görsel duruşunu sizlerle buluşturur. Kabin içi tasarımı iç (interior) trim olarak bilinirken, araç kabini dışında kalan parçalar ise dış (exterior) trim bileşenleri ifade eder.

Aracın seçiminde önemli bir rol oynayan dış tasarım, müşteri ile ürün arasındaki etkileşimin ilk adımını oluşturur. Müşteri isteklerini ve tasarım kriterlerini karşılayan üstün kalitede bileşenlerin tasarımında rol alan şirketimiz, çalışma alanları olan otomobil, kamyon, otobüs ve traktör dış tasarımıyla sizlere aradığınız hizmeti sunmaktadır. Bunlara ek olarak tampon sistemlerinin tasarımında da rol almaktadır.

Otomotiv endüstrisinde önemli bir yere sahip olan plastik malzemelerin kullanımı, özellikle son yıllarda önemli bir yere sahiptir. Kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ve sektörde önemli bir malzeme olan plastik, hafif ve kolay şekillendirilebilir yapısıyla birlikte çevre dostu özellikleriyle de trim parçalarında önemli bir yere sahip olmaktadır.

Araçların öne çıkan bileşenleri olan dış trim parçaların tasarımındaki faaliyetlerimizle sektörde öne çıkmayı hedefleyen şirketimiz, matematiksel model ile birlikte malzeme seçimi, maliyet fizibiletesi, fonksiyonellik gibi tasarımdan seri üretime kadar geçen tüm süreçlerde sizlere destek vermektedir.

Trim Parça Tasarımı ve bu konudaki çalışmalarımız hakkında bilgi almak için info@avrotas.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.