Yurt içine ve yurt dışına rekabetçi, yenilikçi ve inovatif tasarım çözümleri sunan şirketimiz, global bilgi birikimiyle müşterilerine komple ürün geliştirme hizmetleri sağlıyor.

AVROTAS, disiplinlerin artık birbirine kaynaştığı günümüzde, otomotiv ağırlıklı ve sektör bağımsız ürün geliştirme hizmetleriyle katma değeri yüksek çalışmalara imza atıyor. 16. yılımızda da doğru metodoloji, doğru kadro ve doğru mühendislik tekniklerini kullanarak dünya pazarında hızlı, rekabetçi, kaliteli ve zamanında ürün geliştirme hizmetleri sağlıyoruz.

Gelişmiş teknolojileri kullanarak skeçten seri üretime kadar her adımda müşterilerimize destek veriyoruz. Ürünün endüstriyel tasarımının oluşturulması, mekanik detaylandırma, mühendislik çalışmalarının tamamlanması, prototip imalatı ve çeşitli testlerin ardından seri üretim aşamasına gelinmesi adımlarıyla ilerleyen süreçte ürün tasarım ve geliştirme hizmetlerimiz ile müşterilerimizi yanındayız.

Premium binek otomobillerden, çekici, otobüs ve traktöre kadar bir çok farklı segmentlerdeki araçların Exterior ve Interior geliştirmelerini global kalitede yaparak, mühendislik alanında ülkemizin dünyaya açılan kapısı olan AVROTAS, uzman kadrosu, gelişmiş ve mekan bağımsız çalışma metodolojileri ile beklentilerinizi karşılamayı hedefliyor.

Hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için info@avrotas.com adresimize e-posta atabilirsiniz.