Ürün geliştirme faaliyetlerini başarıyla sürdüren şirketimiz, tasarımın estetik kalitesi ve fonksiyonelliği kadar ürün ve üretim stratejilerindeki faaliyetlerini de kritik bir önemle yürütmektedir. Yeni bir ürün geliştirme ve bu ürünün üretim süreçlerini planlarken müşteri istekleri doğrultusunda en düşük maliyetle maksimum verim elde etmeyi hedefliyoruz. AVROTAS olarak, geliştirdiğimiz ürünler için ideal planlama ve optimum üretim koşullarıyla istediğiniz ürünü size sunuyoruz.

Endüstriyel tasarım sürecinde ürün ve üretim stratejisi bir bütün olarak düşünülmelidir. Ürünün tasarım ve fonksiyonel özellikleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz tasarım aşamasında doğru stratejiyi oluşturmak için gerekli mühendislik uygulamalarını belirlemekteyiz. Ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda üretimde hangi seçeneklerin kullanılabileceğini ve süreci planlıyoruz.  Tüketici ihtiyaçlarını karşılayacak kreatif bir ürün ortaya çıkarmak için en iyi çözüm yöntemlerini sunuyoruz.

AVROTAS, yenilikçi ürün geliştirme sürecinde müşteri odaklı üretim yöntemlerini kullanarak pazar potansiyelinin de önünü açıyor. Şirketimiz, Plastik Enjeksiyon, SMC, RTM, PUR PVC + PUR Integral, RIM, Rotomolding, Blow Molding, Hand Lamination, DCPD, HS-RIM, Metal Enjeksiyon, Katmanlı Üretim, Termoform yöntemleriyle ihtiyacınıza uygun ürünlere ulaşmanıza imkan sunuyor.

Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için “www.avrotas.com” adresimizi ziyaret edebilir, “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.