Otomotiv OEM Tasarım Metodolojileri ile ana sanayi firmaları ürün geliştirme süreçlerinde kullandıkları yazılımları optimum şekilde süreçlerine entegre ederek verimliliklerini artırmakta, ürün geliştirme hizmeti aldıkları mühendislik şirketlerinden de aynı metodolojiye uygun çalışmalarını beklemektedirler.

Otomotiv AR-GE ve ÜR-GE harcamalarında dünyada en büyük hacime sahip Almanya’daki otomobil ana sanayi firmaları, ürün geliştirmede büyük oranda standart CAD platformu olarak seçtikleri Dassault Systems’e ait CATIA V5 yazılımını da bu prensibe uygun olarak kullanmakta, farklı ana sanayi firmaları bir araya gelerek ortak standartlar belirlemektedirler.

Şirketimiz AVROTAS, BMW ve VAG grubu çatısı altındaki VW, AUDI, PORSCHE, SCANIA, MAN, SEAT gibi ana sanayi firmalarına 15 yıldır gerçekleştirdiği bir çok co-design otomotiv ürün geliştirme projelerinde bu metodolojiyi kullanmakta ve geliştirilmesine de katkıda bulunmaktadır.

AVROTAS VoIP, Screen Sharing, Secure Data Transfer gibi modern teknolojiler kullanarak uzak mesafelerden uzun takvimli projeler gerçekleştirebilme konusunda da ciddi bir know-how sahibidir.

Otomotiv sektörüne verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgiyi https://www.avrotas.com/trim-parca-tasarimi/ adresinden edinebileceğiniz gibi, info@avrotas.com adresimize e-posta göndererek bizimle iletişimize geçebilirsiniz.