Otomotiv sektöründe tüm segmentlerdeki taşıtlar için iç ve dış trim geliştirmeleri alanında çalışan şirketimiz, otobüs alanında da yenilikçi tasarımlara imza atıyor. OEM şirketleriyle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile şehir içi ve şehirlerarası taşımacılığına yenilikçi çözümler kazandırmaya devam ediyoruz. Farklı varyantlara uygun olarak gerçekleştirdiğimiz trim sistemler ile modern bir görünüme sahip, ergonomik ve hafif otobüsler, geleceğe de ışık tutacak.

Dünya pazarında kaliteli, hızlı ve rekabetçi hizmetler sunan AVROTAS, uzman kadro, doğru metodoloji, mühendislik, yazılım ve donanımlarla birlikte yenilikçi teknolojileri de bir arada yürüterek müşterileri beklentilerini karşılıyor.

Tüm taşıt segmentlerine Exterior ve Interior trim sistemleri geliştirme üzerine çalışan şirketimiz,  tasarımdan üretime kadar geçen tüm aşamalarda görev alıyor. Skeçten seri üretime kadar geçen süreçte, özel tasarım metodolojilerine ve kalite standartlarına uygun çalışmalar gerçekleştiriyor.

AVROTAS olarak ürün geliştirme sürecinize dahil olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Trim sistemlerin kendi içerisindeki ve diğer parçalarla olan ilişkilerine, montaj ve üretilebilirlik gibi tüm gerekliliklerine dikkat ederek yaptığımız çalışmaların tüm adımları firmamız bünyesinde gerçekleştiriliyor. Bu sayede hem estetik hem de teknik gerekliliklerin optimum dengesini tek elden sağlıyoruz.

Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için “www.avrotas.com” adresimizi ziyaret edebilir, “info@avrotas.com” adresimize e-posta gönderebilirsiniz.