ICEM Surf ile A-Class Yüzey Modelleme Sanatı. Yüksek kalitede yüzey modelleme başarılı bir ürün geliştirmenin gerek şartlarından bir tanesidir. Başarılı ve stabil bir modelleme için G0’dan G3 kalitesine kadar yüzeyleri en ileri matematik alt yapı ile birlikte oluşturabilecek bir yazılım gerekmektedir.

Tasarımcılar ve mühendislere gerçekten ihtiyaç duyulan sonuçların elde edildiğini, dinamik ve etkileşimli bir şeklide gösterebilmesi de bu yazılımın sahip olması gereken özelliklerdendir.

Tüm otomobil üreticilerinin ürün geliştirme süreçlerinde standart olarak kabul ettikleri ve kullandıkları Class-A Yüzey Modelleme yazılımı, Dassault Systemes tarafından geliştirilen ICEM Surf yazılımıdır.

Tersine mühendislik tabanlı nokta bulutu ya da import edilen CAS modeli gibi girdiler ile, ICEM Surf ortamında otomotiv başta olmak üzere tüm sektörler için gerekli en üst estetik ve teknik kalitede modeller üretilebilmektedir.

AVROTAS, Türkiye’deki ICEM Surf sahibi ilk ve tek bağımsız mühendislik ofisi olarak yerli ve yabancı OEM ve Co-Design müşterilerine Class-A yüzey modelleme hizmeti vermektedir.

ICEM Surf yazılımı hakkındaki daha detaylı bilgilere http://goo.gl/TeznwJ adresinden ulaşabilirsiniz.