BMC TUĞRA adı altında geliştirilen yeni nesil BMC çekici ailesi, Almanya Hannover’da gerçekleşen IAA Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı‘nda düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı.

Yeni çekici ailesi, titiz Ar-ge çalışmaları neticesinde modern ve şık bir görünüm kazanarak ticari araç dünyasına yeni bir boyut getiriyor. BMC TUĞRA, üstün sürüş özellikleri sayesinde keyifli bir sürüş imkanı sunuyor. Ayrıca ergonomik, fonksiyonel, çağdaş ön konsol (dashbord) tasarımı sayesinde uzun yolculuklarda rahat bir yaşam alanı sağlıyor. Ayrıca BMC TUĞRA, full TFT gösterge, bluetooth ve navigasyon özelliklerine sahip 7 inç boyutunda multimedia, geniş hacimli kabin içi saklama alanları, multifonksiyonel direksiyon ve özel tasarım kabin içi aydınlatma özellikleriyle kullanıcılarını fazlasıyla memnun edeceğini ispatlıyor.

Özellikle otomotiv ürün geliştirme projelerinde ciddi bir know-how’a sahip olan şirketimiz AVROTAS, BMC TUĞRA’nın ergonomik, modern, modüler özelliklere sahip ön konsol grubunun bir komple olarak geliştirilmesini üstlenmiştir.

Konu hakkında daha detaylı bilgilere https://goo.gl/zJUWCv adresinden ulaşabilirsiniz.