Dış tasarım olarak da bilinen Exterior Trim, araç kabininin dışında kalan plastik bileşenleri ifade eder. Dış trim parçaları, ürün ve müşteri etkileşiminin ana kriterlerinden biridir. Benzersiz uyum, kaplama ve estetik özelliklere sahip olan trim bileşenleri müşteriye tasarım ve marka çekiciliğini iletmek için kritik bir öneme sahiptir.

Hafif bir malzeme olan plastikler üretim kolaylığının yanı sıra kolay renklendirilebilir ve estetik yapısıyla öne çıkıyor. Bu nedenle plastik ürünlerin günümüz rekabet ortamında gerekli fonksiyonları yerine getirebilmesi için uygun yöntemin seçilmesi ve en iyi tasarımın elde edilmesi gerekir.

AVROTAS olarak çalıştığımız projelerde müşterilerimizin özel tasarım yöntemlerine ve standartlarına göre gerçek zamanlı olarak yürütülür. Tampon sistemleri, marşpiyel sistemleri, kamyon dış trim, otobüs dış trim, traktör dış trim parçaları dış trim alanındaki başlıca çalışmalarımız arasında yer alıyor.

Bugüne kadar çalıştığımız otomobil üreticileri arasında AUDI, SEAT, BMW, FIAT ve PORSCHE gibi OEM’ler de yer almaktadır. Burada yer alan OEM’lere, Tier1’lara ve yurt dışında yerleşik tasarım firmaları farklı şekillerde projelerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Trim Parça Tasarımı ve bu konudaki çalışmalarımız hakkında bilgi almak için info@avrotas.com adresimize e-posta gönderebilirsiniz.