AVROTAS olarak dünyaca ünlü otomotiv firmaları için geliştirdiğimiz tasarımlarımızla dikkat çekiyor, bu markaların ürettiği modellere imzamızı atıyoruz. İç ve dış trim tasarımlarımızla mühendislik alanında Bursa’nın dünyaya açılan kapısı olmak için çalışıyoruz. Farklı segmentlerdeki araçlar için skeçten seri üretime kadar gerekli olan tüm adımlarda uzman kadromuzla yanınızdayız.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ürünün seri imalatında gerekli olan detaylı tasarım çalışmalarını gerçekleştiren firmamız, hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerimizle ortak projelere imza atıyor. Bu sayede ülkemize de know-how transfer ediyor.

Değer mühendisliği anlayışımızla, ürünün üretim, malzeme, tolerans, topoloji, fonksiyonellik, dayanıklılık gibi birçok özelliğini iyileştirirken maliyetinin de azalmasına katkıda bulunarak, değer katkısının artırılmasını sağlıyoruz.

Araçların ön konsol, orta konsol gibi iç trim modülleri ve aracın dışında bulunan tampon grupları gibi trim parçalarını tasarlayan AVROTAS, uluslararası pazarda rekabet edebilecek kalitede ve kolay üretilebilir tasarımlar ortaya çıkarıyor.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için info@avrotas.com adresimize mail atabilir, “www.avrotas.com” adresimizi ziyaret edebilirsiniz.