AVROTAS 10. yılında ICEM Surf İle Çok Daha Güçlü. Kuruluşundan bu yana bir çok ilklere imza atarak AUDI, BMW, SCANIA gibi sektörünün lideri markalarına co-design ürün geliştirme hizmeti ihraç eden AVROTAS, 10. yılında yeni yatırımıyla, konusunda dünya standardı olan ICEM Surf A-Class yüzey modelleme yazılımına sahip ülkemizdeki ilk ve tek bağımsız mühendislik ofisi oldu.

Yüksek kalitede yüzey modelleme başarılı bir ürün geliştirmenin gerek şartlarından bir tanesidir. Başarılı ve stabil bir modelleme için G0’dan G3 kalitesine kadar yüzeyleri en ileri matematik alt yapı ile birlikte oluşturabilecek bir yazılım gerekmektedir.

Tasarımcılar ve mühendislere gerçekten ihtiyaç duyulan sonuçların elde edildiğini, dinamik ve etkileşimli bir şeklide gösterebilmesi de bu yazılımın sahip olması gereken özelliklerdendir.

Tüm otomobil üreticilerinin ürün geliştirme süreçlerinde standart olarak kabul ettikleri ve kullandıkları Class-A Yüzey Modelleme yazılımı, Dassault Systemes tarafından geliştirilen ICEM Surf yazılımıdır.

Tersine mühendislik tabanlı nokta bulutu ya da import edilen CAS modeli gibi girdiler ile, ICEM Surf ortamında otomotiv başta olmak üzere tüm sektörler için gerekli en üst estetik ve teknik kalitede modeller üretilebilmektedir.

AVROTAS yerli ve yabancı OEM ve Co-Design müşterilerine Class-A yüzey modelleme hizmeti vermektedir.

ICEM Surf yazılımı hakkındaki daha detaylı bilgilere http://goo.gl/TeznwJ adresinden ulaşabilirsiniz.