Komple tasarım, mühendislik, hızlı prototipleme servis hizmetleri ve ürün desteği veren bağımsız bir mühendislik ofisi olarak Mart 2006’da kurulduk.

Disiplinlerin artık birbirine kaynaştığı günümüzde, genel anlamda her türlü alanda ürün geliştirme hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizi çoğunlukla otomobil üreticileri ve onların tedarikçileri olmak üzere; medikal, savunma sanayi, makina imalatçıları ve benzeri sektörlere sağlıyoruz.

Ağırlıklı olarak ise otomotiv sektörüne Trim (iç-dış plastik parçalar) sistemler için; Class-A Yüzey Modelleme, Mekanik Tasarım, Mühendislik Analizleri ve Hızlı Prototipleme konularında tasarımdan prototipleme aşamasına kadar hizmetler sunmaktayız.

Sistematik ve bilimsel çalışmayı ilke edinmiş ekibimiz ile birlikte; doğru metodoloji, doğru kadro ve doğru mühendislik tekniklerini kullanarak dünya pazarında hızlı, düşük maliyetli ve kaliteli üretim yapılabilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Almanya’da yerleşik proje partnerimiz ve yerli/yabancı diğer partnerlerimizle birlikte çalışarak, gerçekleştirdiğimiz projeler için gerekli olası büyük hacimli ekipleri bir araya getirerek ve yurtdışından know-how transfer ederek sektörümüzün gelişip büyümesine de katkıda bulunmaktayız.

AVROTAS ISO 9001:2008 Kalite Sistemi sertifikasyonuna sahiptir.

Avrotas kilometre taşları